business
business2

Kalite Politikamız

Geçmişten gelen uzmanlığımız, deneyimli ve eğitimli personelimizle birlikte bütün faaliyetlerimizde insan sağlığını, çevreye ve doğaya saygıyı, kaliteyi ve yüksek teknolojiyi ön planda tutuyoruz.

ISO 9001 Kalite Yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek ve yasal mevzuatlara uygun olarak, örnek ve öncü bir firma olmayı amaç edindik.

Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki beklentilerini, müşteri mülkiyetine ve özeline saygılı olma ilkesi dahilinde karşılayarak, memnuniyet seviyesini sürekli arttırma ilkesi ile ilerliyoruz.

Ulusal, uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun, yüksek kaliteli mal ve hizmetler üretmek, firma imajını devamlı yükseltmek, kalite ve verimliliği artırarak şirketimizin karlılığını sağlamak, çalışanların mutluluğunu sağlamak, sektörümüzle ilgili yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak, tüm personelimize kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsemek ve sonuç olarak sürdürülebilir ve istikrarlı şekilde müşteri memnuniyetini arttırmak, kalite politikamızı oluşturmaktadır.